Branża

  • Bankowość / Księgowość

Lokalizacje

  • Warszawa (Wilanów)
    (02-952)

Praca na stanowisku Emerytowany księgowy

Warszawa (Wilanów)

, Fundacja Euro-Most

Emerytowany księgowy

Opis stanowiska

Opis stanowiska:
 Prowadzenie spraw księgowych,
 Opracowywanie biznes planów,
 Opracowywanie analiz finansowych,
 Opracowywanie środowiskowych raportów,
 Opracowywanie analiz w zakresie gospodarki energetycznej,
 Monitorowanie realizacji projektów.

Wymagania

Wymagania:
 znajomość pakietu MS Office,
 dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań,
 umiejętność komunikacji i pracy w zespole.

Oferujemy

Zatrudnimy: Emerytów, rencistów z doświadczeniem w zakresie:
 księgowości,
 analiz finansowych, biznes planów (w tym dla inwestycji dofinansowywanych z Funduszy UE).
 gospodarki energetycznej, kogeneracji, OZE, raportów środowiskowych.