Branża

  • Administracja / Biuro

Oczekiwane wykształcenie

  • Licencjat

Lokalizacje

  • Bielany Wrocławskie
    (55-040)

Praca na stanowisku Asystent/ka ds. administracji

Bielany Wrocławskie

, Adler AVP Sp. z o.o.

Opis działalności firmy

Adler AVP jest agencją pracy specjalizującą się w pośrednictwie pracy na rynku niemieckim oraz polskim. W swojej pracy stawiamy na jak najlepszą organizację procesu rekrutacyjnego, jasność procedur oraz skuteczność.

Asystent/ka ds. administracji

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta - dużej Firmy produkcyjnej, zlokalizowanej na Bielanach Wrocławskich, poszukujemy osoby odpowiedzialnej za szereg zadań administracyjno-biurowych.

GŁÓWNE ZADANIA:

  • obsługa bieżących spraw administracyjno-biurowych (min. zapewnienie sprawnego obiegu dokumentów w spółce, przygotowywanie zestawień i raportów, przygotowywanie pism, obsługa korespondencji wychodzącej i przychodzącej, odbieranie i przekierowywanie telefonów)
  • realizacja zadań powierzonych przez Zarząd
  • obsługa gości i spotkań biznesowych
  • organizacja zagranicznych podróży służbowych, w tym wiz oraz transportu pracowniczego
  • współpraca z zewnętrznymi firmami w zakresie administracyjnym
  • obsługa floty samochodowej
  • współpraca z innymi członkami zespołu przy realizacji zadań z zakresu HR

Wymagania

KLUCZOWE WYMAGANIA:

  • minimum roczne doświadczenie na stanowisku asystencko-sekretarskim
  • wykształcenie wyższe
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • umiejętność szybkiego i skutecznego rozwiązywania problemów
  • umiejętność komunikacji i wysoka kultura osobista
  • dobra znajomość MS Office
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • zatrudnienie w stabilnej firmie produkcyjnej na podstawie umowy o pracę
  • pracę w pełnym wymiarze godzin (8 -16), w międzynarodowym środowisku
  • świadczenia dodatkowe, jak np. bezpłatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty Multisport, dofinansowanie do posiłków na stołówce.