Branża

  • Produkcja

Oczekiwane wykształcenie

  • Zasadnicze zawodowe

Lokalizacje

  • Bielany Wrocławskie
    (55-040)

Praca na stanowisku Technik Utrzymania Ruchu

Bielany Wrocławskie

, Adler AVP Sp. z o.o.

Opis działalności firmy

Adler AVP jest agencją pracy specjalizującą się w pośrednictwie pracy na rynku niemieckim oraz polskim. W swojej pracy stawiamy na jak najlepszą organizację procesu rekrutacyjnego, jasność procedur oraz skuteczność.

Technik Utrzymania Ruchu

Opis stanowiska

Osoba będzie odpowiedzialna za utrzymanie w ruchu maszyn i urządzeń, wykonywanie przeglądów okresowych, stały nadzór nad prawidłowym działaniem urządzeń, sporządzanie dokumentacji.

Wymagania

♦ Doświadczenie zawodowe 1 rok na podobnym stanowisku pracy

♦ Wiedza ogólna z zakresu zajmowanego stanowiska :
-   Wiedza z zakresu podstaw budowy maszyn
-   Znajomość wtryskarek, robotów, oprzyrządowania (Engel, Sumitomo, Toshiba)
-   Programowanie robotów (Wittmann , Engel)
-   Znajomość budowy i zasady działania urządzeń używanych w przetwórstwie tworzyw sztucznych
-   Budowa chwytaków do robotów
-   Znajomość pneumatyki
-   Znajomość elektryki
-   Znajomość hydrauliki siłowej
-   Znajomość mechanki
-   Znajomość rysunku technicznego

♦ Oczekiwanie uprawnienia
- uprawnienia SEP E1
- uprawnienia na suwnice

♦ Dodatkowe atuty:
- Znajomość AutoCAD / Inventor
- Znajomość Microsoft Exel i Word
- Znajomość Microsoft Outlook
- Znajomość CMMS

Oferujemy

Stabilna praca w międzynarodowej Firmie

Szkoleń podnoszących kwalifikacje

Atrakcyjne wynagrodzenie

Pakiet świadczeń socjalnych