Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Jaworzyna Śląska
    (58-140)

Praca na stanowisku Ustawiacz maszyn wtryskowych

Jaworzyna Śląska

, KBTI Poland

Opis działalności firmy

Agencja Zatrudnienia

Ustawiacz maszyn wtryskowych

Opis stanowiska

Agencja Zatrudnienia WorkProfi (cert. 17025) poszukuje pracownika na stanowisko ustawiacz maszyn wtryskowych.

Miejsce pracy: Żarów

Firma zajmująca się produkcją komponentów do sprzętu AGD.

Obowiązki:

- ustawienie parametrów, nadzorowanie, ustawianie i monitorowanie pracy wtryskarek,

- realizacja dziennej produkcji i zapewnienie jakości wyrobów oraz wsparcie kierownika zmiany,

- montaż, demontaż, przezbrajanie form wtryskowych,

- instruowanie operatorów maszyn,

- dbanie o dokumentację i wprowadzanie danych do systemu,

Wymagania

Wymagania:

- doświadczenie na stanowisku ustawiacza maszyn wtryskowych,

- znajomość technologii wtrysku tworzyw sztucznych i przezbrajaniu form wtryskowych,

- samodzielność w wykonywaniu obowiązków,

- mile widziane uprawnienia na obsługę wciągników i wciągarek sterowanych z poziomu roboczego,

Oferujemy

Oferta:

- umowa o pracę zawarta bezpośrednio z firmą,

- praca na pełny etat,

- praca w systemie czterobrygadowym,

- atrakcyjne wynagrodzenie + premie

- dojazd z rożnych miejscowości

-  możliwość doskonalenia umiejętności i rozwoju zawodowego.