Branża

  • Transport / spedycja

Lokalizacje

  • Wrocław
    (50-900)

Praca na stanowisku Zatrudnię Kuriera-2400 zł na rękę!!!

Wrocław

, Grzegorz Niedziołka

Zatrudnię Kuriera-2400 zł na rękę!!!
Wrocław

Opis stanowiska

Poszukuję osób do pracy na stanowisku Kurier

Wynagrodzenie: 2400 zł/m-c. Praca od pn.-pt. Forma zatrudnienia:Umowa Zlecenie. Obowiązki: dostarczanie i odbieraniu przesyłek do firm i klientów indywidualnych.

Wymagania

Wymagania:prawo jazdy kat.B, sumienność, uczciwość, zaangażowanie, odpowiedzialność.

Oferujemy

Zapewniamy: szkolenie, samochód, telefon. Proszę o przesyłanie CV na e-mail,

Siedziba firmy w Długołęce.