Branża

  • IT

Lokalizacje

  • Wrocław
    (50-900)

Praca na stanowisku Inżynier ds. integracji i testowania (systemy telekomunikacyjne)

Opis działalności firmy

Firma Business Bridge Group Sp. z o.o. jest profesjonalną agencją rekrutacyjną. Współpracujemy z firmami w zakresie poszukiwania najlepszych specjalistów i menedżerów na terenie całej Polski i UE, dbając przy tym o zapewnienie satysfakcjonującej pracy kandydatom.

Inżynier ds. integracji i testowania (systemy telekomunikacyjne)
Wrocław

Opis stanowiska

Obecnie poszukujemy dla naszego Klienta –  firmy z branży IT tworzącej dedykowane oprogramowania dla firm w technologiach mobilnych oraz internetowych – osoby do pracy, na stanowisku:

Miejsce pracy: Wrocław

Jakie będą Twoje zadania:

  • planowanie, projektowanie, wykonywanie i utrzymywanie testów w obszarze systemów telekomunikacyjnych (rozwiązania SW i HW),
  • określanie przyczyn niepowodzenia przez  weryfikację poprawności działania systemów (znalezienie błędu, wykonanie testów, izolację błędu, debugowanie i wdrażanie rozwiązania),
  • tworzenie raportów i dokumentacji technicznej,
  • współpraca z zespołami odpowiedzialnymi za projekty.

Wymagania

Poszukujemy właśnie Ciebie, jeśli:

  • posiadasz wykształcenie wyższe z zakresu inżynierii, telekomunikacji, informatyki, technologii oprogramowania lub z dziedzin pokrewnych,
  • dobrze znasz procesy i narzędzia testowania oprogramowania/sprzętu (znajomość programu ISTQB jest dodatkową zaletą),
  • posiadasz znajomość niektórych dziedzin: Linux, sieci IP, systemy telekomunikacyjne, technologie i pomiary częstotliwości radiowych, skrypty,
  • znasz język angielski na poziomie dobrym (w mowie i piśmie).
  • cechują Cię: analityczne myślenie, umiejętności: pracy w zespole, komunikacyjne.

Oferujemy

Pracodawca oferuje:

  • pracę w dużej, międzynarodowej korporacji,
  • możliwość uczestniczenia w ciekawych projektach,
  • liczne benefity,
  • pakiet relokacyjny,
  • ciągłe podnoszenie swoich kompetencji zarówno technicznych jak i miękkich poprzez udział w różnych ciekawych programach szkoleniowych.