Branża

  • Obsługa klienta / Call Center

Lokalizacje

  • Cała Polska
  • Katowice
    (40-161)

Praca na stanowisku Recepcjonistka

Recepcjonistka
Cała Polska

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:
- efektywna organizacja i koordynacja pracy zespołu ,
- efektywna obsługa bezpośrednia i telefoniczna klientów ,
- zarządzanie elektronicznym terminarzem wizyt
- informacja i promowanie oferty firmy

Wymagania

Wymagania:
-wykształcenie min. policealne, preferowane wyższe (mile widziane wykształcenie lub doświadczenie w branży lub branży pokrewnej)
-aparycja i wysoki poziom kultury osobistej
-doświadczenie w pracy  na stanowisku  bezpośrednim kontaktem z klientem  min 1 rok – WARUNEK KONIECZNY
-umiejętność pracy w grupie
-zdolności interpersonalne
-znajomość języka angielskiego / niemieckiego umożliwiająca swobodną komunikację
-bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność ustalania priorytetów
-znajomość obsługi urządzeń biurowych, komputera (MS Office).

Oferujemy

Wybranej osobie oferujem

-Stabilne warunki zatrudnienia – umowę o pracę w pełnym wymiarze -Szansę wdrażania własnych pomysłów i samodzielnej realizacji wielu ciekawych zadań -możliwość stałego rozwoju  w firmie będącej liderem w swojej branży
-Dobrą atmosferę pracy w  dynamicznym zespole