Branża

  • IT

Lokalizacje

  • Wrocław
    (50-900)

Praca na stanowisku Full Stack Developer z JavaScript

Opis działalności firmy

Firma Business Bridge Group Sp. z o.o. jest profesjonalną agencją rekrutacyjną. Współpracujemy z firmami w zakresie poszukiwania najlepszych specjalistów i menedżerów na terenie całej Polski i UE, dbając przy tym o zapewnienie satysfakcjonującej pracy kandydatom.

Full Stack Developer z JavaScript
Wrocław

Opis stanowiska

Obecnie poszukujemy dla naszego klienta – firmy z branży IT tworzącej dedykowane oprogramowania dla firm w technologiach mobilnych oraz internetowych – osoby do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Wrocław/Praca zdalna

Twoje zadania na tym stanowisku pracy:

  • praca w międzynarodowym zespole nad wieloplatformową aplikacją mobilną.

Wymagania

Poszukujemy właśnie Ciebie, jeśli:

  • masz min. 2-letnie doświadczenie w tworzeniu aplikacji na iOS i Android z React Native,

  • możesz pochwalić się co najmniej 5-letnim doświadczeniem w tworzeniu oprogramowania, w tym min. 3-letnim w JavaScript,

  • posiadasz znajomość GraphQL oraz Apollo client,

  • znasz dobrze: Mobx, Axios, webpack,

  • pracowałeś już z językiem TypeScript,

  • posiadasz znajomość frameworka testowego Jest,

  • masz praktyczną wiedzę z systemów kontroli wersji (GIT oraz GitLab),

  • tworzyłeś już oprogramowania do czatów, chatbotów i aplikacji społecznościowych,

  • znasz język angielski na poziomie komunikatywnym,

  • jesteś otwarty i komunikatywny oraz lubisz być na bieżąco z najnowszymi trendami.

Atuty mile widziane:

  • doświadczenie w pracy zdalnej,

  • znajomość języków programowania Python oraz Elixir,

  • umiejętność wyceny prac projektowych,

  • doświadczenie w pracy dla klientów z USA czy Europy Zachodniej,

  • praktyczna wiedza w CocoaPods, Android, iOS oraz ciągłej integracji (Bitrise),

  • umiejętność publikacji aplikacji w App Store lub Google Play,

  • znajomość platformy chmurowej AWS i doświadczenie w prowadzeniu projektów opartych na chmurze AWS.

Oferujemy

Pracodawca oferuje:

  • pracę z nowymi technologiami z obszaru tworzenia oprogramowania i uczenia maszynowego,

  • wynagrodzenie: 11 - 15k PLN + VAT (B2B),
  • elastyczne godziny pracy,

  • możliwość pracy zdalnej,

  • dowolną formę zatrudnienia,

  • bogaty pakiet benefitów pozapłacowych,

  • szkolenia wewnętrzne.