Branża

  • IT

Lokalizacje

  • Wrocław
    (50-900)

Praca na stanowisku C++ Developer

Opis działalności firmy

Firma Business Bridge Group Sp. z o.o. jest profesjonalną agencją rekrutacyjną. Współpracujemy z firmami w zakresie poszukiwania najlepszych specjalistów i menedżerów na terenie całej Polski i UE, dbając przy tym o zapewnienie satysfakcjonującej pracy kandydatom.

C++ Developer
Wrocław

Opis stanowiska

Obecnie poszukujemy dla naszego Klienta – firmy z branży IT tworzącej dedykowane oprogramowania dla firm w technologiach mobilnych oraz internetowych – osoby do pracy, na stanowisku:

Miejsce pracy: Wrocław/Praca zdalna

Jakie będą Twoje zadania:

  • projektowanie, wdrażanie , analizowanie oraz rozwiązywanie złożonych problemów inżynieryjnych, a także związanych z technologiami radiowymi,

  • tworzenie i przeglądanie wymagań dotyczących specyfikacji funkcjonalnych, projektowych i interfejsów na podstawie specyfikacji systemu oraz sprzętu,

  • codzienna współpraca z Project Managerami.

Wymagania

Poszukujemy właśnie Ciebie, jeśli:

  • masz wykształcenie wyższe (telekomunikacja, informatyka i/lub inżynieria),

  • posiadasz doświadczenie w optymalizacji algorytmów, profilowaniu kodu i analizie naruszeń użycia pamięci,

  • znasz język angielski na poziomie komunikatywnym,

  • odznaczasz się dobrymi umiejętnościami programowania oraz zdolnością analitycznego myślenia,

  • atutem mile widzianym jest znajomość Python i/lub Bash.

Oferujemy

Pracodawca oferuje:

  • elastyczne godziny pracy,

  • możliwość pracy zdalnej (raz na 1-2 miesiące należy pojawić się w biurze na 2-4 dni),

  • dowolną formę zatrudnienia,

  • bogaty pakiet benefitów pozapłacowych,

  • szkolenia wewnętrzne.