Branża

  • Bankowość / Księgowość

Lokalizacje

  • Sosnowiec
    (18-413)

Praca na stanowisku Specjalista ds. Księgowych

Sosnowiec

, SMART-HR

Opis działalności firmy

SMART-HR Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Specjalista ds. Księgowych
Sosnowiec

Opis stanowiska

SMART-HR - Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych  Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Dla naszego Klienta– firmy oferującej doradztwo podatkowe i prawne oraz usługi księgowo-rachunkowe i finansowo-ubezpieczeniowe, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejscepracy: Sosnowiec

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Prowadzenie pełnej księgowości klientów Biura Rachunkowego,
  • Księgowanie dokumentów finansowych w systemie Optima,
  • Sporządzanie deklaracji VAT i CIT,
  • Wsparcie procesu przygotowania sprawozdań finansowych, w tym RZiS oraz bilansów,
  • Przygotowywanie sprawozdań do NBP i GUS-u.

Wymagania

  • Wykształcenia wyższego kierunkowego (rachunkowość, finanse),
  • Doświadczenia w pracy na pokrewnym stanowisku,
  • Bardzo dobrej znajomości zagadnień z obszaru księgowości i rozliczeń podatkowych,
  • Samodzielności w działaniu,
  • Znajomości obsługi oprogramowania Optima lub innego finansowo-księgowego.

Oferujemy

  • Stabilną i satysfakcjonującą pracę w oparciu o umowę o pracę na pełen etat, na czas określony z możliwością przedłużenia,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz niezbędne narzędzia pracy,
  • Miłą atmosferę oraz wsparcie merytoryczne ze strony przełożonego.