Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Brand Manager

Warszawa

, P.B.A. Doradztwo Personalne

Brand Manager
Warszawa

Opis stanowiska

Firma P.B.A. Doradztwo Personalne (wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod nr 459), dla swojego Klienta - firmy produkującej i dystrybuującej kosmetyki poszukuje osoby na stanowisko:

BM/OK/0314
Warszawa

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za zarządzanie podległą marką, a w szczególności:
• Budowanie strategii rozwoju, optymalizacji istniejących oraz rozwoju nowych produktów;
• Planowane i wdrażanie całościowych działań marketingowych dla podległej marki (trade marketing, komunikacja marketingowa: ATL, BTL, komunikacji i PR, działania promocyjne);
• Budowanie strategii oraz optymalizacja i rozwój dotychczasowych produktów;
• Wprowadzanie na rynek nowych produktów i marek;
• Planowanie i zarządzanie budżetem marketingowym;
• Badania rynku, analiza danych rynkowych oraz monitorowanie konkurencji;
• Reagowanie na zmieniającą się sytuację rynkową;
• Odpowiedzialność za decyzje dotyczące podejmowanych działań promocyjnych oraz koncepcji produktów.

Wymagania

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe – preferowany marketing i zarządzanie;
• Min. 3-4 lata doświadczenia w planowaniu i realizowaniu strategii marketingowej dla dedykowanych marek/produktów w branży kosmetycznej lub FMCG (nonfood) w firmie o rozpoznawalnej marce;
• Doświadczenie w przeprowadzaniu kampanii promocyjnych i reklamowych oraz we współpracy z agencjami reklamowymi;
• Doskonała znajomość branży kosmetycznej;
• Doskonała znajomość języka angielskiego;
• Umiejętność nawiązywania relacji z klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi;
• Umiejętność redagowania tekstów reklamowych;
• Umiejętność rozwiązywania problemów biznesowych;
• Kreatywność i zdolności analityczne;
• Orientacja na cele, otwartość na wyzwania;
• Dobra organizacja pracy (również pracy wielozadaniowej pod presją czasu);
• Biegła znajomość pakietu MS Office (Excel).

Oferujemy

Oferta:

• Ciekawą, pełną wyzwań pracę w doświadczonym zespole;
• Dużą samodzielność w podejmowaniu decyzji i dalszym działaniu oraz odpowiedzialność;
• Możliwość rozwoju i awansu;
• Stabilne warunki współpracy i atrakcyjne wynagrodzenie.