Branża

  • Finanse / Ekonomia

Lokalizacje

  • Kraków
    (30-093)

Praca na stanowisku Specjalista ds. kontrolingu finansowego

Opis działalności firmy

Firma Business Bridge Group Sp. z o.o. jest profesjonalną agencją rekrutacyjną. Współpracujemy z firmami w zakresie poszukiwania najlepszych specjalistów i menedżerów na terenie całej Polski i UE, dbając przy tym o zapewnienie satysfakcjonującej pracy kandydatom.

Specjalista ds. kontrolingu finansowego
Kraków

Opis stanowiska

Firma Business Bridge Group Sp. z o. o. jest profesjonalną agencją rekrutacyjną. Współpracujemy z firmami w zakresie poszukiwania najlepszych specjalistów i menedżerów na terenie całej Polski i UE, dbając przy tym o zapewnienie satysfakcjonującej pracy kandydatom.

Obecnie poszukujemy dla naszego klienta – producenta armatury sanitarnej, instalacyjnej i grzewczej– osoby do pracy na stanowisku:

Miejsce Pracy: okolice Krakowa

Jakie będą zadania na tym stanowisku pracy:

  • comiesięczne raportowanie w uzgodnionych standardach, a także dostarczanie wyjaśnień dotyczących odchyleń od budżetu,

  • kontrolowanie kosztów poszczególnych obszarów działania firmy oraz analiza wykonania budżetu,

  • ścisłe współdziałanie z działem księgowości w celu zagwarantowania prawidłowości danych finansowych i udział w zamknięciu miesiąca,

  • uczestnictwo w budżetowaniu i sporządzaniu prognoz finansowych,

  • sporządzanie raportów oraz analiz finansowych ad-hoc,

  • pomoc w ulepszaniu narzędzi do analizy i raportowania,

  • ciągła współpraca z innymi działami firmy w obszarze pozyskiwania danych biznesowych, ich analizy oraz kontroli,

  • czynny udział we wdrażaniu nowego systemu ERP w zakresie modułu kontrolingu.

Wymagania

Poszukujemy właśnie Ciebie, jeśli:

  • masz wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse, ekonomia, rachunkowość, matematyka),

  • posiadasz min. 4-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • znasz język angielski na poziomie min. B2,

  • świetnie poruszasz się w środowisku pakietu MS Office (MS Excel),

  • możesz pochwalić się świetną znajomością zasad rachunkowości oraz analizy finansowej,

  • masz doświadczenie w procesach budżetowania,

  • znasz procesy biznesowe i ich oddziaływanie na raportowanie kontrolingowe,

  • pracowałeś na dużych bazach danych,

  • masz prawo jazdy kat. B,

  • odznaczasz się wysokimi umiejętnościami analitycznymi, a także potrafisz wyciągać i prezentować wnioski,

  • posiadasz bardzo dobrze rozwinięte umiejętności organizacyjne i interpersonalne.

Oferujemy

Pracodawca oferuje:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie i stałe godziny pracy,

  • w okresie pandemii pracę w trybie hybrydowym (jeden tydzień z biura, jeden tydzień home office),

  • pracę w zespole profesjonalistów,

  • niezbędne narzędzia do pracy (komputer, telefon stacjonarny),

  • bogaty pakiet benefitów.