Branża

  • Human Resources / Zasoby ludzkie

Lokalizacje

  • Cała Polska
  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Recruiter/Senior Recruiter with French

Cała Polska

, SMART-HR

Opis działalności firmy

SMART-HR Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Recruiter/Senior Recruiter with French
Cała Polska

Opis stanowiska

SMART-HR - Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych  Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Dla naszego Klienta - międzynarodowej firmy outsourcingowej, będącej liderem na arenie międzynarodowej, w związku z intensywnym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejscepracy: home office, cała Polska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Organizację oraz samodzielne prowadzenie projektów rekrutacyjnych,
  • Aktywne pozyskiwanie Kandydatów z wykorzystaniem różnorodnych  metod,
  • Bezpośrednią współpracę z Managerami, budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z managerami poprzez zaspokajanie potrzeb rekrutacyjnych – planowanie zasobów, specyfikację stanowisk, działania rekrutacyjne i inne kształtujące politykę HR,
  • Raportowanie działań i wyników,
  • Działania związane z badaniem i mapowaniem rynku.

Wymagania

  • Minimum 3-letniego doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu projektów rekrutacyjnych end-to-end,
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i w piśmie – poziom B2,
  • Bardzo dobrej znajomości języka francuskiego w mowie i w piśmie – poziom C1/C2,
  • Doświadczenia w bezpośredniej współpracy z Klientami,
  • Doświadczenia w pozyskiwaniu Kandydatów do projektów rekrutacyjnych,
  • Praktycznej umiejętności wykorzystywania metod direct search,
  • Umiejętności utrzymywania długotrwałych relacji zarówno z Kandydatami jak i Klientami firmy,
  • Doświadczenie w pracy w agencji rekrutacyjnej będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie praz bogaty pakiet socjalny,
  • Duże możliwości rozwoju zawodowego w renomowanej, międzynarodowej organizacji z wielonarodowym środowiskiem,
  • Szansę pracy ze światowymi liderami z różnych sektorów i krajów,
  • Profesjonalne szkolenia z zakresu dzielenia się wiedzą i mentoring.