Branża

  • IT

Lokalizacje

  • Wrocław
    (50-900)

Praca na stanowisku .Net developer

Opis działalności firmy

Firma Business Bridge Group Sp. z o.o. jest profesjonalną agencją rekrutacyjną. Współpracujemy z firmami w zakresie poszukiwania najlepszych specjalistów i menedżerów na terenie całej Polski i UE, dbając przy tym o zapewnienie satysfakcjonującej pracy kandydatom.

.Net developer
Wrocław

Opis stanowiska

Obecnie poszukujemy dla naszego Klienta - firmy zajmującej się tworzeniem oprogramowania - osoby do pracy, na stanowisku:

Miejsce pracy:
Wrocław/Legnica

Jakie będą Twoje zadania na tym stanowisku:

  • budowanie aplikacji w oparciu o .NET,

  • prowadzenie działań rozwojowych oprogramowania software’owego,

  • implementowanie oprogramowania u Klientów z różnych branż w Polsce i za granicą,

  • dbanie o jakość kodu, zgodność ze standardami obowiązującymi w firmie.

Wymagania

Poszukujemy właśnie Ciebie, jeśli:

  • posiadasz min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • pracowałeś już z systemem kontroli wersji (Git),

  • znasz Entity Framework/EF Core,

  • masz praktyczną wiedzę z relacyjnych baz danych,

  • możesz pochwalić się znajomością wzorców projektowych i dobrych praktyk programistycznych,

  • znasz język angielski na poziomie komunikatywnym,

  • cechują Cię: stała gotowość do rozwoju, umiejętności analitycznego myślenia, a także pracy zespołowej,

  • mile widziane: doświadczenie z VUE/Angular/React oraz znajomość TypeScript, Docker'a i Microsoft Azure.

Oferujemy

Pracodawca oferuje:

  • wynagrodzenie: 6k - 10k netto + VAT (B2B) lub 5k - 8k brutto (UoP),

  • rozwój pracownika poprzez dofinansowanie wyjazdów na szkolenia, konferencje, -technologiczne spotkania oraz do kursów kierunkowych i studiów podyplomowych,

  • współpracę długoterminową,

  • dowolną formę zatrudnienia,

  • pracę w biurze we Wrocławiu lub Legnicy (praca zdalna w czasie pandemii),

  • elastyczne godziny pracy,

  • 30 dni płatnego urlopu (B2B),

  • bogaty pakiet benefitów pozapłacowych,

  • lekcje z języka angielskiego z native speakerem.