Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Świebodzice
    (58-160)

Praca na stanowisku Technolog Procesu

Opis działalności firmy

Firma Business Bridge Group Sp. z o.o. jest profesjonalną agencją rekrutacyjną. Współpracujemy z firmami w zakresie poszukiwania najlepszych specjalistów i menedżerów na terenie całej Polski i UE, dbając przy tym o zapewnienie satysfakcjonującej pracy kandydatom.

Technolog Procesu
Świebodzice

Opis stanowiska

Firma Business Bridge Group Sp. z o. o. jest profesjonalną agencją rekrutacyjną. Współpracujemy z firmami w zakresie poszukiwania najlepszych specjalistów i menedżerów na terenie całej Polski i UE, dbając przy tym o zapewnienie satysfakcjonującej pracy kandydatom.

Obecnie poszukujemy dla naszego Klienta – lidera pod względem technologii w branży odlewów ciśnieniowych - osoby do pracy na stanowisku:

Technolog procesu

Miejsce Pracy: okoliceŚwidnicy/Wałbrzycha

Jakie będą zadania na tym stanowisku pracy:

  • udział w tworzeniu nowych projektów,

  • tworzenie opisów procesu produkcyjnego oraz jego modyfikacje,

  • współpraca przy bieżącym usprawnianiu procesów produkcyjnych,

  • optymalizowanie kosztów i kontrola procesu produkcji,

  • wsparcie projektowe,

  • prowadzenie szkoleń dla operatorów w obszarze nowych instrukcji, obsługi nowych narzędzi, urządzeń i przyrządów kontrolno-pomiarowych, a także zmian w procesie produkcyjnym,

  • współpraca z uczelniami i firmami zewnętrznymi.

Wymagania

Poszukujemy właśnie Ciebie, jeśli:

  • posiadasz wykształcenie wyższe techniczne (najlepiej odlewnictwo, projektowanie procesu produkcji lub przetwórstwo tworzyw sztucznych),

  • możesz pochwalić się doświadczeniem na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej z branży automotive,

  • znasz język angielski i/lub niemiecki na poziomie komunikatywnym,

  • posiadasz wiedzę w zakresie odlewnictwa ciśnieniowego bądź procesów przetwarzania tworzyw sztucznych techniką wytłaczania, wtrysku, a także procesów produkcji w tej technologii,

  • dobrze znasz normy ISO 9001 oraz systemy jakości ISO,

  • swobodnie poruszasz się w środowisku MS Office,

  • posługujesz się programem AutoCAD i znasz systemy ERP,

  • znasz budowę maszyn z napędem hydraulicznym,

  • potrafisz tworzyć dokumentację techniczną i odczytywać rysunki techniczne,

  • posiadasz czynne prawo jazdy kat. B,

  • cechują Cię: umiejętność analitycznego myślenia, komunikatywność, kreatywność i zaangażowanie.

Oferujemy

Pracodawca oferuje:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, która jest jednym z liderów w swojej branży,

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • niezbędne narzędzia do pracy (telefon, laptop),

  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji poprzez uczestnictwo w kursach i szkoleniach,

  • pakiet benefitów.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie CV za pośrednictwem linku aplikacyjnego: