Branża

  • Praca Fizyczna

Oczekiwane wykształcenie

  • Podstawowe

Lokalizacje

  • Heilbronn
    (Niemcy)

Praca na stanowisku Kontroler/ka jakości części samochodowych (Niemcy) *bez doświadczenia, także dla par

Opis działalności firmy

AP GRUPA (numer certyfikatu Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia: 23229) specjalizuje się w rekrutacji i selekcji Personelu.  Od 2010 roku z dużym powodzeniem wspieramy Pracodawców zagranicznych w doborze najodpowiedniejszej kadry.  Tworzymy trwałe relacje z naszymi Klientami jak i Kandydatami kładąc szczególny nacisk na przejrzystość i rzetelną komunikację.

Kontroler/ka jakości części samochodowych (Niemcy) *bez doświadczenia, także dla par
Heilbronn

Opis stanowiska

PRACA DO PRZYUCZENIA, ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA NIEMIECKIEGO NIE JEST WYMAGANA, NA DŁUŻSZY OKRES, RÓWNIEŻ DLA PAR (pary mają wspólne zakwaterowanie, jednak mogą pracować osobno i na różnych zmianach).

PRACODAWCA WYMAGA POSIADANIA WŁASNEGO SAMOCHODU. W przypadku 2 osób chętnych do pracy, wystarczy aby jedna osoba posiadała samochód.

Obowiązki

• Kontrola wzrokowa i dotykowa, selekcja lub sortowanie komponentów części samochodowych na linii sortującej lub/i na magazynie. Kontrola odbywa się zgodnie z obowiązującymi procedurami.
• Inne prace z tym związane
• Praca na 3 zmiany
• Praca do przyuczenia

Wymagania

• Własny samochód

• Umiejętności pracy zgodnie z obowiązującymi procedurami

• Spostrzegawczości (dobrego wzroku), zdolności manualnych

• Dokładności w realizacji powierzonych zadań, dbałości o szczegóły

• Umiejętność pracy z zespole

• Punktualność oraz wysoka kultura osobista
• Chęć podjęcia pracy na dłuższy okres czasu

• Mile widziane osoby ze znajomością języka niemieckiego oraz z doświadczaniem w pracy przy kontroli jakości (nie jest to wymóg konieczny).

Oferujemy

• Miesięczne wynagrodzenie netto wynosi: 1132 Euro (osoby posiadające komunikatywną znajomość języka niemieckiego otrzymują 98 Euro /netto miesięcznie, dodatku)
• Osoby używające własnego auta na dojazdy do i z pracy na miejscu, otrzymują 98 Euro/netto dodatku + zwrot kosztów dojazdów

• BEZPŁATNE zakwaterowanie służbowe zorganizowane przez pracodawcę
• Pracodawca zwraca koszt przejazdu z Polski do Niemiec
• Możliwość pracy w godzinach nadliczbowych (8 Euro netto/godz)
• Opieka polskojęzycznych koordynatorów
• Wypłaty co miesiąc (możliwość pobrania zaliczki)