Branża

  • Administracja / Biuro

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Rekruter z językiem rosyjskim / ukraińskim - Warszawa

Warszawa

, Eurokadra S.A.

Opis działalności firmy

Grupa Eurokadra od lat skutecznie wspiera pracodawców w pozyskaniu najlepszej kadry pracowniczej, a pracownikom gwarantuje tym samym bezpieczne i stabilne zatrudnienie.

Rekruter z językiem rosyjskim / ukraińskim - Warszawa
Warszawa

Opis stanowiska

  • aktywne pozyskiwanie pracowników z Ukrainy
  • tworzenie bazy danych kandydatów
  • redagowanie i publikowanie ogłoszeń o pracę, także w języku ukraińskim
  • weryfikacja zgłoszeń oraz nawiązywanie kontaktu z kandydatami
  • kompletowanie dokumentacji niezbędnej do zatrudniania pracowników w Polsce
  • opieka nad kandydatem w trakcie pobytu w Polsce

Wymagania

  • biegłej znajomości języka ukraińskiego i/lub rosyjskiego
  • doświadczenia w samodzielnym pozyskiwaniu kandydatów ze wschodu (Ukrainy, Białorusi i Rosji)
  • znajomości przepisów i procedur zatrudniania pracowników z Ukrainy w Polsce
  • gotowości do wyjazdów służbowych
  • dobrej znajomości języka polskiego w mowie i piśmie
  • znajomości pakietu MS Office

 MILE WIDZIANA:

  • własna baza kontaktów
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat
  • wynagrodzenie prowizyjne
  • przyjazne warunki pracy w młodym zespole
  • dużą samodzielność w działaniu
  • niezbędne narzędzia pracy
  • firmowy pakiet medyczny i kartę MultiSport po okresie próbnym