Branża

  • Handel / Sprzedaż

Lokalizacje

  • Bielsko-Biała
    (43-300)

Praca na stanowisku Specjalista ds. Sprzedaży - Dział Utrzymania Klienta

Bielsko-Biała

, 4 call.pl

Specjalista ds. Sprzedaży - Dział Utrzymania Klienta

Opis stanowiska

Firma 4call.pl, należąca do grupy kapitałowej GrupaDataContact, dysponująca około 800 stanowiskami pracy w czterech lokalizacjach, ogłasza nabór na stanowisko:

Specjalista ds.sprzedaży – Konsultant Działu Utrzymania Klienta
Miejsce pracy: Bielsko-Biała/Wapienica

OBOWIĄZKI:
-kontakt z aktualnymi klientami w celu przedłużenia umowy lub przejścia do korzystniejszego pakietu,
-telefoniczna obsługa klientów indywidualnych,
-prowadzenie rozmów wychodzących,
-udzielanie informacji na temat aktualnej oferty,
-dbanie o pozytywny wizerunek naszego klienta.

Wymagania

WYMAGANIA:
-nastawienie na realizację celów,
-dyspozycyjność (praca w trybie 2zmianowym: pn-sb godz. 9-21)
-dobra dykcja,
-komunikatywność,
-kultura osobista,
-chęć rozwijania umiejętności sprzedażowych,

Doświadczenie w sprzedaży będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

OFERUJEMY:
-możliwość długofalowej współpracy,
-ciągłość i stabilność projektów realizowanych w godzinach 9:00-21:00,
-możliwość dostosowania godzin wykonywania zlecenia,
-zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie,
-atrakcyjne wynagrodzenie składające się ze stawki godzinowej + prowizji,
-przyjazną atmosferę pracy,
-profesjonalne szkolenia,
-pracę w komfortowych warunkach w nowoczesnym Call Center

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV.