Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Chrzanów
    (32-500)

Praca na stanowisku Kierownik Produkcji

Chrzanów

, SMART-HR

Opis działalności firmy

SMART-HR Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Kierownik Produkcji
Chrzanów

Opis stanowiska

SMART-HR - Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Dla naszego klientamiędzynarodowej firmy produkcyjnej z branży elektronicznej, w związku z intensywnym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejscepracy: Chrzanów, woj. małopolskie

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Nadzór nad procesem produkcji oraz odpowiedzialność za przygotowanie, prawidłowy przebieg oraz realizację planów produkcyjnych,
  • Optymalizację produkcji pod kątem wydajności, jakości i kontroli kosztów,
  • Prowadzenie pełnej dokumentacji produkcyjnej zgodnie z obowiązującymi procedurami, instrukcjami, normami,
  • Przeprowadzanie prób technologicznych oraz kontrolę jakości wyrobów gotowych,
  • Ścisłą współpracę z Działem Zakupów w zakresie kontroli stanów magazynowych, terminów dostaw i zgłaszania zapotrzebowania na niezbędne komponenty,
  • Wsparcie Działów Produkcji, Jakości i R&D przy rozwiązywaniu problemów natury technologicznej,
  • Zarządzanie zespołem pracowników (w tym kontrola czasu pracy) oraz rozwiązywanie problemów organizacyjnych i personalnych na produkcji, szkolenia pracowników produkcji,
  • Raportowanie do przełożonych o stanie produkcji.

Wymagania

  • Wykształcenia wyższego technicznego,
  • Minimum 2-letniego doświadczenia na analogicznym stanowisku,
  • Doświadczenia w branży produkcyjnej - znajomość branży elektronicznej będzie dodatkowym atutem,
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację – warunek konieczny,
  • Doświadczenia we wdrażaniu oraz stosowaniu narzędzi Lean Manufacturing (Kaizen, 5S, budowa KPI),
  • Doświadczenia w stosowaniu metodologii 8D,
  • Dobrej znajomości MS Office,w tym Excela,
  • Nastawienia na osiąganie wyników, współpracę z zespołem i umiejętności dzielenia się wiedzą.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat,
  • Pracę we wspierającym zespole w międzynarodowym środowisku,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Duże możliwości rozwoju zawodowego,
  • Pracę w najwyższych standardach produkcji.