Branża

  • Motoryzacja / Warsztaty

Lokalizacje

  • Gliwice
    (44-100)

Praca na stanowisku Serwisant Utrzymania Ruchu

Gliwice

, SMART-HR

Opis działalności firmy

SMART-HR Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Serwisant Utrzymania Ruchu
Gliwice

Opis stanowiska

SMART-HR - Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Dla naszego klientaświatowego dostawcy rozwiązań technologicznych, w związku z intensywnym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejscepracy: Gliwice woj. śląskie

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Terminowe prowadzenie prac serwisowych, takich jak naprawa oraz regulacja maszyn i urządzeń, badanie i diagnozowanie usterek, prace hydrauliczne, smarownicze, ślusarskie, zgodnie z harmonogramem i planem realizacji zlecenia,
  • Należytą dbałość o powierzony sprzęt, narzędzia i materiały,
  • Nadzór nad prawidłową i bezpieczną eksploatacją maszyn i urządzeń,
  • Zapewnienie ciągłości utrzymania ruchu maszyn, urządzeń i instalacji,
  • Przestrzeganie przepisów BHP.

Wymagania

  • Minimum 6 miesięcznego doświadczenia zawodowego jako mechanik przemysłowy, serwisant urządzeń hydraulicznych lub ślusarz,
  • Umiejętności podejmowania samodzielnych decyzji, skrupulatności i sumienności,
  • Uprawnienia SEP do 1 KV będą mile widziane.

Oferujemy

  • Stabilną pracę w nowoczesnej, międzynarodowej, rozwijającej się firmie,
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + Premie comiesięcznie w zależności od osiąganych wyników,
  • Pakiet socjalny (m.in. ubezpieczenie na życie, wczasy pod gruszą i inne),
  • Pracę w kreatywnym i zmotywowanym zespole.