Branża

  • Human Resources / Zasoby ludzkie

Lokalizacje

  • Świebodzice
    (58-160)

Praca na stanowisku Specjalista ds. Kadr i Płac/ Wałbrzych

Świebodzice

, KBTI Poland

Opis działalności firmy

Agencja Zatrudnienia

Specjalista ds. Kadr i Płac/ Wałbrzych
Świebodzice

Opis stanowiska

Agencja zatrudnienia WorkProfi (cert. 17025) poszukuje osoby do pracy na stanowisku: Specjalista ds. kadr i płac.

Miejsce pracy: Wałbrzych

-Przygotowywanie i prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej

-Kontrolowanie i rozliczanie różnych systemów czasu pracy

-Ustalanie uprawnień urlopowych, ewidencja i rozliczanie urlopów pracowniczych

-Przygotowywanie kompleksowej dokumentacji dotyczącej zatrudniania cudzoziemców

-Wsparcie przy naliczaniu list płac

-Monitorowanie szkoleń BHP, badań lekarskich, szkoleń stanowiskowych

-Sporządzanie raportów kadrowo-płacowych na potrzeby firmy

-Wsparcie w zakresie uzgadniania rozrachunków z pracownikami i zleceniobiorcami

-Wsparcie w sporządzeniu i przekazywaniu niezbędnych raportów i sprawozdań do ZUS, GUS, US i PFRON

Wymagania

-Wykształcenie wyższe

-Doświadczenie w zakresie kadr i płac

-Znajomość zagadnień i przepisów z zakresu prawa pracy, podatków i ubezpieczeń społecznych

-Znajomość zasad naliczania wynagrodzeń

-Bardzo dobra znajomość programów kadrowo – płacowych (MS Office, Płatnik)

-Rzetelność i terminowość w realizacji zadań

-Dobra organizacja pracy, umiejętność pracy pod presją czasu, zdolności analityczne

-Odpowiedzialność za powierzone obowiązki

-Wysokie zdolności komunikacyjne i zaangażowanie

-Mile widziana znajomość j. angielskiego

Oferujemy

-Umowę o pracę

-Atrakcyjne wynagrodzenie

-Pakiet szkoleń

-Pracę w prężnie rozwijającej się organizacji