Branża

  • Sprzedaż / Przedstawiciele

Lokalizacje

  • Legnica
    (59-200)

Praca na stanowisku PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY w branży paliwowej

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY w branży paliwowej
Legnica

Opis stanowiska

  • Pozyskiwanie potencjalnych klientów i sprzedaż paliw ON, ONG oraz gazu ( głównie branży rolniczej).
  • Samodzielne ustalanie planu pracy
  • Praca w biurze i w terenie
  • Przygotowywanie ofert dla klientów
  • Osobiste spotkania z klientami
  • Podpisywanie umów
  • Inne obowiązki charakterystyczne dla ww. stanowiska

Wymagania

  • Doświadczenie zawodowe jako przedstawiciel handlowy ( mile widziane w branży paliwowej)
  • Wiedza na temat bieżącej sytuacji w gospodarstwach rolnych
  • Elokwencja
  • Łatwość nawiązywania kontaktów
  • Wykształcenie minimum średnie
  • Wiedza techniczna
  • Znajomość obsługi komputera ( program Excel podstawowe funkcje)
  • Prawo jazdy kat. B (warunek konieczny)
  • Elastyczność

Oferujemy

  • Pracę w wiodącej na rynku firmie zajmującej się sprzedażą paliw płynnych
  • Umowę o pracę lub o współpracę przy własnej działalności
  • Wynagrodzenie stałe plus prowizja od marży sprzedażowej
  • Prace na pełen etat w godz. 7 – 15 (możliwość ustalenia grafiku we własnym zakresie)
  • Samochód służbowy
  • Szkolenia
  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego oraz miłą atmosferę pracy