Branża

  • IT

Lokalizacje

  • Wrocław
    (50-900)

Praca na stanowisku DevOps Engineer

Opis działalności firmy

Firma Business Bridge Group Sp. z o.o. jest profesjonalną agencją rekrutacyjną. Współpracujemy z firmami w zakresie poszukiwania najlepszych specjalistów i menedżerów na terenie całej Polski i UE, dbając przy tym o zapewnienie satysfakcjonującej pracy kandydatom.

DevOps Engineer
Wrocław

Opis stanowiska

Firma Business Bridge Group Sp. z o. o. jest profesjonalną agencją rekrutacyjną. Współpracujemy z firmami w zakresie poszukiwania najlepszych specjalistów i menedżerów na terenie całej Polski i UE, dbając przy tym o zapewnienie satysfakcjonującej pracy kandydatom.

Obecnie poszukujemy dla naszego Klienta – jednej z większych w Polsce platformy integracyjnej - osoby do pracy na stanowisku:

Miejsce Pracy: Wrocław

Jakie będą zadania na tym stanowisku pracy:

  • projektowanie, wdrażanie i utrzymanie infrastruktury pod chmurowe komponenty Grupy,

  • projektowanie, wdrażanie i utrzymanie infrastruktury monitorującej usługi,

  • projektowanie, wdrażanie i utrzymanie rozwiązań zabezpieczających,

  • bieżąca kontrola i skalowanie infrastruktury wraz ze wzrastającym ruchem,

  • reagowanie w sytuacjach krytycznych.

Wymagania

Poszukujemy właśnie Ciebie, jeśli:

  • posiadasz znajomość systemu Linux przynajmniej na poziomie średnio zaawansowanym,

  • znasz narzędzia do automatyzacji zarządzania serwerami opartymi o Linux,

  • znasz przynajmniej 1 język skryptowy dostępny na platformie Linux,

  • masz obszerną wiedzę z platformy Docker,

  • znasz MySQL i MongoDB na poziomie administracyjnym,

  • obsługiwałeś już aplikacje SaaS'owe,

  • posiadasz znajomość serwerów HTTP (nginx, apache) i serwerów pośredniczących (HAProxy, ProxySQL, Envoy itp.),

  • pracowałeś już z GITem, RabbitMQ, a także jednym z języków skryptowych (np. Python),

  • nie są Ci obce - zagadnienia sieciowe (od TCP/IP do HTTP) i doświadczenie w pracy z dużymi dostarczycielami usług hostingowych (Azure, OVH, Amazon Web Services) – atut mile widziany.

Oferujemy

Pracodawca oferuje:

  • pracę z nowoczesnymi technologiami,

  • wynagrodzenie: 4-10k PLN + VAT (B2B),

  • dowolną formę zatrudnienia,

  • szkolenia wewnętrzne i możliwość rozwoju,

  • pracę w młodym zespole i luźnej atmosferze,

  • pracę stacjonarną w biurze we Wrocławiu,

  • po okresie próbnym jeden dzień pracy zdalnej.