Branża

  • Inżynieria / Technika / Jakość

Lokalizacje

  • Strzelin
    (57-100)

Praca na stanowisku INŻYNIER PRODUKCJI / KIEROWNIK PRODUKCJI - renomowany producent elementów z tworzyw sztucznych

INŻYNIER PRODUKCJI / KIEROWNIK PRODUKCJI - renomowany producent elementów z tworzyw sztucznych
Strzelin

Opis stanowiska

  • Monitorowanie, analiza i optymalizacja procesów produkcyjnych (bezpieczeństwo, jakość, efektywność, koszty)
  • Wdrażanie odpowiednich rozwiązań i działań usprawniających produkcję
  •          Stałe ulepszanie procesów produkcyjnych w obszarze: jakości, precyzji dostaw, produktywności, bezpieczeństwa oraz redukcji kosztów
  • Śledzenie i nadzorowanie efektywności procesów produkcyjnych zgodnie z założonymi celami.
  • Ustalanie planów i ich koordynacja
  • Kontrola dokumentacji produkcyjnej
  • Przygotowywanie raportów dla przełożonych
  • Ewentualne szkolenia pracowników produkcyjnych
  • Inne obowiązki charakterystyczne dla ww. stanowiska

Wymagania

·         Wykształcenie wyższe mile widziane– inżynieria produkcji / zarzadzanie i inżynieria produkcji / zarzadzanie biznesem / przedsiębiorczość i zarządzanie / zarzadzanie technologią / logistyka w biznesie / zarządzanie przedsiębiorstwem

·         Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku mile widziane

·         Znajomość zagadnień i procedur związanych z organizacją i planowaniem produkcji, eksploatacją urządzeń i linii technologicznych,

·         Zmysł techniczny

·         Umiejętność zarządzania zasobami produkcyjnymi,

·         Znajomość cyklu produkcyjnego i zaopatrzeniowego oraz metod statystycznych

·         Odpowiedzialność, sumienność, samodzielność

·         Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

·         Bardzo dobra organizacja pracy

·         Komunikatywna znajomość j. niemieckiego (warunek konieczny)

·         Prawo jazdy kat. B (warunek konieczny)

Oferujemy

  • Zatrudnienie bezpośrednie w firmie z kapitałem niemieckim – renomowany producent elementów z tworzyw sztucznych ( obecnie ok. 50 pracowników produkcyjnych)
  • Umowę o pracę – pełen etat
  • Wynagrodzenie do negocjacji (uzależnione od kwalifikacji i doświadczenia zawodowego)
  • Szkolenia na terenie Niemiec w siedzibie firmy.
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Miłą atmosferę w pracy