Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Poznań
    (60-942)

Praca na stanowisku Wózek widłowy - Niemcy/Stuttgart

Poznań

, Smuda Consulting

Wózek widłowy - Niemcy/Stuttgart
Poznań

Opis stanowiska

Dla naszego klienta z Niemiec szukamy pracowników na stanowisko operatora wózka widłowego.

Zakres obowiązków:
1. Obsługa wózka czołowego (również z długimi widłami).
2. Pozostałe czynności wynikające z charakteru pracy.

Wymagania

Wymagania:
1. Komunikatywna znajomość języka niemieckiego.
2. Doświadczenie.
3. Uprawnienia.

Oferujemy

Pozostałe informacje:
1. Umowa na niemieckich warunkach.
2. Miejsce pracy: okolice Stuttgartu.

Wynagrodzenie:
1. Stawka godzinowa brutto: od 9,50 do 12 euro w zależności od kwalifikacji i doświadczenia.
2. Koszty zakwaterowania pokrywa pracodawca.