Branża

  • Praca Fizyczna

Oczekiwane wykształcenie

  • Podstawowe

Lokalizacje

  • Neuburg an der Donau
    (Niemcy)

Forma zatrudnienia

  • umowa zlecenie / o dzieło

Praca na stanowisku Kontroler/ka jakości części samochodowych (Niemcy)

Neuburg an der Donau

, AP GRUPA (numer KRAZ: 23229)

Opis działalności firmy

AP GRUPA (numer certyfikatu Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia: 23229) specjalizuje się w rekrutacji i selekcji Personelu.  Od 2010 roku z dużym powodzeniem wspieramy Pracodawców zagranicznych w doborze najodpowiedniejszej kadry.  Tworzymy trwałe relacje z naszymi Klientami jak i Kandydatami kładąc szczególny nacisk na przejrzystość i rzetelną komunikację.

Kontroler/ka jakości części samochodowych (Niemcy)

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Niemcy, Heilbronn lub Neuburg an der Donau

PRACA DO PRZYUCZENIA, ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA NIEMIECKIEGO NIE JEST WYMAGANA, NA DŁUŻSZY OKRES, RÓWNIEŻ DLA PAR.

PRACODAWCA WYMAGA POSIADANIA WŁASNEGO SAMOCHODU. W przypadku 2 osób chętnych do pracy, wystarczy aby jedna osoba posiadała samochód.

Obowiązki

• Kontrola wzrokowa i dotykowa, selekcja lub sortowanie komponentów części samochodowych na linii sortującej lub/i na magazynie. Kontrola odbywa się zgodnie z obowiązującymi procedurami.
• Inne prace z tym związane
• Praca na 3 zmiany

Wymagania

• Własny samochód

• Spostrzegawczości (dobrego wzroku), zdolności manualnych

• Dokładności w realizacji powierzonych zadań, dbałości o szczegóły

• Umiejętność pracy z zespole

• Punktualność oraz wysoka kultura osobista
• Chęć podjęcia pracy na dłuższy okres czasu

• Mile widziane osoby ze znajomością języka niemieckiego oraz z doświadczaniem w pracy przy kontroli jakości

Oferujemy

• Miesięczne wynagrodzenie netto wynosi: 1132 Euro

• Osoby posiadające komunikatywną znajomość języka niemieckiego otrzymują 98 Euro /netto miesięcznie, dodatku)
• Osoby używające własnego auta na dojazdy do i z pracy na miejscu, otrzymują 98 Euro/netto dodatku + zwrot kosztów dojazdów

• Możliwość pracy w godzinach nadliczbowych (8 Euro netto/godz)

• BEZPŁATNE zakwaterowanie służbowe zorganizowane przez pracodawcę
• Pracodawca zwraca koszt testów Covid oraz przejazdu z Polski do Niemiec
• Opieka polskojęzycznych koordynatorów
• Wypłaty co miesiąc (możliwość pobrania zaliczki)