Branża

  • Ubezpieczenia

Lokalizacje

  • Bielsko-Biała
    (43-300)

Praca na stanowisku Doradca Ubezpieczeniowo - Finansowy

Bielsko-Biała

, Rekrutacja ukryta

Doradca Ubezpieczeniowo - Finansowy

Opis stanowiska

Szukam do współpracy osób ambitnych i odpowiedzialnych, chcących osiągnąć sukces finansowy. W zamiam oferuję możliwość rozwoju w sferze finansów i ubezpieczeń oraz zrobienia kariery w renomowanej firmie Ubezpieczeniowej.

Wymagania

Od kandydatów oczekuję:

- Wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych;
- Umiejętności łatwego nawiązywania oraz utrzymywania relacji z ludźmi;
- Wysokiej kultury osobistej;
- Chęci do rozwoju i zdobywania wiedzy w zakresie finansów i ubezpieczeń;
- Posiadania prawa jazdy kat. B;
- Zainteresowania pracą w sprzedaży oraz obsłudze klienta.

Oferujemy

W zamian oferuję:

- Indywidualną ścieżkę kariery;
- Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie, uzależnione od osiąganych wyników;
- Profesjonalny rozwój poprzez uczestnictwo w szkoleniach;
- Możliwość współpracy z osobami, które osiągnęły sukces zawodowy.

Zastrzegam sobie prawo do odpowiedzi jedynie na wybrane kandydatury.

Aplikacje w postaci CV oraz listów motywacyjnych proszę wysyłać do dnia 10 października 2014 r. na następujący adres e-mail.

Proszę o dodanie do w/w dokumentów następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.".