Branża

  • Praca Fizyczna

Oczekiwane wykształcenie

  • Zasadnicze zawodowe

Lokalizacje

  • Miejsce pracy: Holandia – cały kraj
    (Niderlandy)

Praca na stanowisku Holandia - Pracownik magazynu z zabawkami!!!

Miejsce pracy: Holandia – cały kraj

, OTTO Work Force Recruitment

Opis działalności firmy

OTTO Work Force jest wiodącym dostawcą usług w dziedzinie pośrednictwa pracy na poziomie krajowym i międzynarodowym. Oferuje firmom usługi w zakresie pracy tymczasowej, rekrutacji i selekcji, outsourcingu pracowników  a pracownikom pracę w Polsce, Niemczech i Holandii. Firma jest częścią międzynarodowego holdingu OTTO Work Force. Główna siedziba firmy w Polsce mieści się na Bielanach Wrocławskich. Oprócz oddziałów rekrutacyjnych we Wrocławiu, Opolu, Warszawie, Gdyni, Gliwicach, Poznaniu, Krakowie, Rzeszowie, Świebodzinie i Białymstoku, firmę reprezentują biura onsite.

Holandia - Pracownik magazynu z zabawkami!!!

Opis stanowiska

Rozpocznij pracę z OTTO. Praca na magazynie dużego sklepu z zabawkami w Holandii to praca w przyjaznym środowisku, która pozwala na duże możliwości rozwoju.

Przy dobrym sprawowaniu możesz przejść na kontrakt bezpośredni, a także zrobić kurs na wózek widłowy i zarabiać nawet 16,25 EURO!!

Na początku jednak do Twoich zadań będziesz należeć zbieranie i pakowanie zamówień. -> Stawka godzinowa wynosi 11,24 euro

…chyba że dobrze znasz angielski lub niderlandzki? -> Wtedy zarobisz nawet 11,91 euro

Warunki zatrudnienia:
* Atrakcyjna stawka podstawowa nawet 11,24 euro
*Praca od 07:00 do 16:00
*Zorganizowane zakwaterowanie i dojazd do pracy
*Pomoc w organizacji transportu do Holandii
*Ubezpieczenie pracownicze i dostęp do opieki zdrowotnej
*Minimum formalności (możliwość elektronicznego podpisania umowy)
*Możliwość przejścia na kontrakt bezpośredni
*Aplikacja myOTTO z planem pracy, paskami wypłat i FAQ
*Telefoniczna pomoc 24/7 - Operations Service Center
*Umowa o pracę tymczasową na warunkach holenderskich
*Dostęp do kursów językowych, szkoleń online oraz innych projektów dla naszych pracowników np. Fit@OTTO czy Happy OTTO Wish!

I jak? Zainteresowaliśmy Cię?
Śmiało, zgłoś się i zapytaj o więcej szczegółów!

Wymagania

Nie podano

Oferujemy

Wszystkich zainteresowanych