Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Szczecin
    (70-001)

Praca na stanowisku Lider zespołu sprzątającego

Szczecin

, HEADHUNTERS Sp. z o.o.

Lider zespołu sprzątającego
Szczecin

Opis stanowiska

HEADHUNTERS Sp. z o.o. (certyfikat nr 10079 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia), działająca na rynku polskim i zagranicznym, dla swojego Klienta - firmy z zagranicznym kapitałem, specjalizującej się w zaawansowanym przetwarzaniu odpadów do produkcji paliw w związku z dynamicznym rozwojem, dla wzmocnienia zespołu, do pracy stałej poszukuje odpowiedniego kandydata na stanowisko:

Opis stanowiska:

• Kierowanie zespołem serwisu sprzątającego
• Wyznaczanie zadań do wykonania
• Pomoc przy realizacji zlecenia innym pracownikom
• Dbanie o prawidłowe wykonanie zlecenia przez serwis sprzątający

Wymagania

Oczekiwania wobec kandydata:

• Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
• Samodzielności w wykonywaniu powierzonych zadań
• Komunikatywność oraz dobra organizacja pracy
• Zdolności przywódcze oraz umiejętność motywowania pracowników

Oferujemy

Nasz klient oferuje:

• Stałą pracę od zaraz
• Pracę w dynamicznym zespole
• Umowa o pracę, zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy

Miejsce pracy: Szczecin

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV.

W tytule maila prosimy umieścić: Lider zespołu sprzątającego
Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)”.