Branża

  • Motoryzacja / Warsztaty

Lokalizacje

  • Regensburg
    (Niemcy)

Praca na stanowisku MONTER SYSTEMÓW OGRZEWANIA AUT - Regensburg, Niemcy

Opis działalności firmy

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH

Od 24 lat specjalizujemy się w zatrudnianiu pracowników na terenie Niemiec, Austrii oraz Polski. Naszymi partnerami są renomowane przedsiębiorstwa będące liderami w swoich branżach. Dzięki współpracy z nami zyskasz m.in. niemiecką lub austriacką umowę o pracę oraz zakwaterowanie. To nie wszystko! Jesteśmy gwarantem konkurencyjnego wynagrodzenia oraz zaliczki już po pierwszym tygodniu pracy. Nie zwlekaj! Aplikuj już dziś!

MONTER SYSTEMÓW OGRZEWANIA AUT - Regensburg, Niemcy
Regensburg

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

MONTER SYSTEMÓW OGRZEWANIA W SAMOCHODACH

miejsce pracy: Regensburg – Niemcy

Twoje obowiązki:

  • montaż systemów ogrzewania silników i kabin pasażerskich

  • instalacja ogrzewania postojowego

Wymagania

  • doświadczenie w pracy

  • język niemiecki na poziomie min. B1 (warunek konieczny)

Oferujemy

  • niemiecką umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin

  • atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie

  • zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę

  • zaliczkę już po pierwszym tygodniu pracy

  • płatne nadgodziny

  • płatne urlopy

  • niemieckie ubezpieczenie socjalne i zdrowotne

  • bezpłatne ubranie robocze

  • oraz wiele więcej...