Branża

  • Edukacja / Szkolenia

Oczekiwane wykształcenie

  • Licencjat

Lokalizacje

  • Cała Polska
  • Warszawa
    (00-686)

Forma zatrudnienia

  • umowa zlecenie / o dzieło

Praca na stanowisku nauczyciel języka polskiego

nauczyciel języka polskiego
Cała Polska

Opis stanowiska

nauczyciel języka polskiego jako obcego

Wymagania

Poszukujemy nauczycieli do prowadzenia kursów języka polskiego jako języka obcego, kursy zarówno dla osób dorosłych i dzieci. Województwa: lubelskie, mazowieckie, podlaskie, łódzkie, kujawsko-pomorskie.

WYMAGANIA:

- wykształcenie wyższe, przygotowanie pedagogiczne

- dyplom ukończenia kursu języka polskiego jako obcego lub dyplom ukończenia studiów: licencjackich, magisterskich lub podyplomowych w tym zakresie.

- 2 letnie doświadczenie w nauczaniu j.polskiego jako obcego

 CV oraz proponowana stawka za 1h na email: szkolenia_pr@wp.pl

Oferujemy

Województwa: lubelskie, mazowieckie, podlaskie, łódzkie, kujawsko-pomorskie.