Branża

  • Handel / Sprzedaż

Oczekiwane wykształcenie

  • Zasadnicze zawodowe

Lokalizacje

  • Warszawa (Ursus)
    (02-496)

Praca na stanowisku Menedzer hurtowej sprzedaży

Warszawa (Ursus)

, Be Happy Europe

Menedzer hurtowej sprzedaży

Opis stanowiska

Międzynarodowa firma „Be Happy Europ” Sp z o.o. – producent personalizowanych prezentów impulsowej sprzedaży, poszukuję kandydata do pracy w Warszawie i Krakowie, na stanowisko:
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za rozwój sprzedaży oraz obsługę klientów.

Wymagania

Wymagania:

- doświadczenie na stanowisku- menedzera hurtowej sprzedaży na terenie Polski
- łatwość nawiązywania kontaktów,
- dobra organizacja czasu pracy,
- dyspozycyjność,
- komunikatywność,
- umiejętność budowania relacji z klientami.
CV ze zdjęciem prosimy wysyłać na adres podany nizej

Języki: polski, rosyjski, angielski

Oferujemy

Oferujemy:
- Ciekawą i samodzielną pracę w prężnie rozwijającej się firmie,
- wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia plus atrakcyjne prowizje