Branża

  • Budownictwo

Lokalizacje

  • Londyn
    (Wielka Brytania)

Forma zatrudnienia

  • inne

Praca na stanowisku Monter Okien i Drzwi - Anglia (Londyn i okolice)

Opis działalności firmy

Grupa Konsultacyjna jest firmą doradczą powstałą w 2003 roku, która działa i realizuje zlecenia na terenie całego kraju dla firm polskich jak i zagranicznych. Firma działa w trzech głównych obszarach: rekrutacji i ocena personelu, szkolenia kompetencji zawodowych i osobistych, doradztwa w zakresie zarządzania firmą i personelem oraz strategii marketingowych

Monter Okien i Drzwi - Anglia (Londyn i okolice)
Londyn

Opis stanowiska

Grupa Konsultacyjna to Agencja Zatrudnienia o numerze KRAZ 898. Dla naszego Klienta, firmy Everest Ltd. - www.everest.co.uk - producenta i dystrybutora okien i drzwi, który od 1965 roku rozwinął swoją działalność na terenie Wielkiej Brytanii i dzisiaj jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek w branży budowlano-wykończeniowej, poszukujemy osób do pracy na stanowisku:

Nr ref.: PTB/103722473

Pracownik zatrudniony na stanowisku Montera Okien i Drzwi w Anglii odpowiedzialny będzie za:

  • Transport okien z firmowego magazynu do miejsca montażu
  • Usuwanie starych okien i drzwi
  • Prawidłowy montaż okien i drzwi
  • Zapewnienie wysokiego poziomu obsługi klienta

Wymagania

  • Doświadczenia w montażu okien i drzwi (minimum 2 lata)
  • Wykształcenie i doświadczenie zawodowe w kierunku stolarskim będzie istotnym dodatkowym atutem
  • Posiadania MTC Card lub gotowości do jej wyrobienia (aby zdać egzamin potrzebna jest dobra znajomość języka angielskiego)
  • Znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym lub bardzo dobrym
  • Posiadania własnych narzędzi
  • Czynnego prawa jazdy kat. B
  • Samodzielności i dobrej organizacji pracy

Oferujemy

  • Współpracę podwykonawczą w oparciu o działalność gospodarczą, założoną w UK (self employer)
  • Współpracę długoterminową
  • Atrakcyjne wynagrodzenie - od 450 GBP tygodniowo brutto (na okresie treningowym) tym większe, im większą ilość okien i drzwi pracownik zamontuje; doświadczeni monterzy w firmie zarabiają od ok. 650 do 1000 GBP tygodniowo
  • Kurs przygotowujący do zdania egzaminu na MTCCard
  • Zwrot kosztów za zdany egzamin na MTCCard
  • Pomoc w znalezieniu zakwaterowania przez Pracodawcę oraz finansowanie pierwszych 4 tygodni zakwaterowania
  • Finansowanie kosztów podróży z Polski
  • Pracę w 2, 3-osobowych zespołach
  • Możliwość rozwoju w firmie o ugruntowanej pozycji

OSOBY ZAINTERESOWANE PROSIMY O WYSŁANIE CV NA ADRES:

rekrutacja@pracatobie.pl

Kontakt telefoniczny: +48856623740

Prosimy o dodanie nazwy stanowiska pracy w tytule wiadomości e-mail, zawierającej aplikację.

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.”

Informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.