Strona internetowa korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w celu optymalizacji treści dostępnych w naszych serwisach, dostosowania ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, jak również dla celów reklamowych i statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w dalszej części naszej Polityki Prywatności.
Zamknij

Branża

  • Handel / Sprzedaż

Lokalizacje

  • Warszawa (Mokotów)
    (00-716)

Forma zatrudnienia

  • pełny etat

Pracodawca ma prawo do wcześniejszego zakończenia rekrutacji.

Praca na stanowisku SPRZEDAWCA - HANDLOWIEC DO SALONU DRZWI

Warszawa (Mokotów)

, JAX.PL Sp. z o.o.
zakończona
Opublikowane 2015-07-29 20:19:01

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko

SPRZEDAWCA - HANDLOWIEC DO SALONU DRZWI
Warszawa (Mokotów)

Opis stanowiska

ZATRUDNIMY SPRZEDAWCĘ - HANDLOWCA DO SALONU DRZWI
-pełny etat
-stała praca w salonie
-umowa o pracę
-dobre warunki pracy i płacy
-możliwość awansu
-chętnie z doświadczeniem w branży

strona firmy : www.jax.pl

Miejsce pracy : Warszawa - Mokotów ul.Bartycka

Wymagania

Mile widziane doświadczenie w branży wyposażenia wnętrz

Oferujemy

-pełny etat
-umowa o pracę
-stała praca w salonie
-dobre warunki pracy i płacy
-możliwość awansu
-chętnie z doświadczeniem w branży

Miejsce pracy : Warszawa - Mokotów ul.Bartycka
Ogłoszenie jest już nieaktywne, nie można na nie aplikować.