Branża

  • Budownictwo

Oczekiwane wykształcenie

  • Magister Inżynier

Lokalizacje

  • Kraków (Kraków-Krowodrza)
    (30-010)

Praca na stanowisku Asystentka Zarządu

Kraków (Kraków-Krowodrza)

, CentroClima Sp. z o.o.

Opis działalności firmy

CentroClima wykorzystuje bogactwo doświadczeń oraz wiedzy zdobytej w ciągu kilku lat działalności firmy, co czyni ją liderem w branży HVACR. Ugruntowana pozycja na rynku oraz stabilna sytuacja finansowa pozwalają na utrzymanie wysokiego poziomu realizowanych inwestycji. Firma dostarcza Klientom najnowocześniejsze rozwiązania w zakresie klimatyzacji i wentylacji, gwarantuje najnowsze technologie oraz stałe podnoszenie kwalifikacji zatrudnionych osób.

Asystentka Zarządu

Opis stanowiska

- organizowanie obiegu dokumentów oraz wspomaganie pracy w zakresie administracyjno-księgowym,
- przyjmowanie i rejestrację korespondencji przychodzącej,
- terminowy obieg dokumentów - przekazywanie korespondencji odpowiednim pracownikom,
- wysyłkę listów i paczek, prowadzenie rejestru dokumentacji wychodzącej,
- bieżące prace biurowe i dbanie o pozytywny wizerunek oddziału,
- rozliczanie delegacji,
- koordynację współpracy z dostawcami i firmami świadczącymi usługi na rzecz biura,
- wykonywanie prac pomocniczych administracyjnych,
- odbieranie telefonów, łączenie rozmów telefonicznych,
- wykonywanie drobnych tłumaczeń z j. polskiego na j. angielski
- wsparcie marketingowe,
- przygotowywanie drobnych ofert handlowych,
- rozliczenie produkcji,
- wystawienie faktur,
- przygotowywanie dokumentow dla ksiegowej,
- rozliczanie kosztów biezacych realizacji

Wymagania

- wyższe wykształcenie

- język angielski