Branża

  • IT

Lokalizacje

  • Kraków
    (30-093)

Praca na stanowisku Programistów z różnym stopniem zaawansowania zatrudnię

Kraków

, Telekadra

Programistów z różnym stopniem zaawansowania zatrudnię
Kraków

Opis stanowiska

BARDZO PILNIE POSZUKUJEMY PROGRAMISTÓW Z RÓŻNYM POZIOMEM DOŚWIADCZENIA!

Programista:
- doświadczenie na podobnym stanowisku (1 - 3 lat)
- bardzo dobra znajomość: Java, J2EE, Spring, EJB, Relacyjnych baz danych
- dobra znajomość: Maven, SVN, GIT, JSON, HTML, CSS, JavaScript, jQuery, Bootstrap, REST

Starszy Programista:
- doświadczenie na podobnym stanowisku (powyżej 3 lat)

Wymagania

WYMAGAMY:
Młodszy Programista:
- wyższe wykształcenie informatyczne lub kierunków pokrewnych
- doświadczenie na podobnym stanowisku (0 - 2 lat)
- bardzo dobra znajomość: Java
- dobra znajomość: J2EE, Relacyjnych baz danych, HTML, CSS, JavaScript
- podstawowa znajomość: Maven, SVN, GIT, Spring, EJB, JSON

Oferujemy

Oferujemy:
* atrakcyjne wynagrodzenie stałe plus prowizje i premie motywacyjne (elastyczny pracodawca, prosi o określenie w ramach widełek oczekiwanego wynagrodzenia – na pewno się dogadamy :) );
* zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin;
* liczne szkolenia podnoszące kwalifikacje i poszerzające wiedzę;
* miłą, przyjazną i luźną atmosferę w pracy:
* możliwość rozwoju,awansu w strukturach firmy a co za tym idzie wyższe zarobki :)
* dodatkowe benefity np. pakiet MultiSport. Multibenefit,
* darmowy dojazd do pracy! (opłacimy wybraną linie mpk)
* pracę w komfortowym biurze na Podgórzu