Branża

  • Hotelarstwo / Gastronomia / Turystyka

Lokalizacje

  • Kędzierzyn-Koźle
    (47-200)

Praca na stanowisku Kucharz- Holandia

Kędzierzyn-Koźle

, Flex-Employment

Kucharz- Holandia

Opis stanowiska

Agencja pracy Flex-Employment jest obecna na polskim rynku od kilku lat.
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy kucharza do pracy w Holandii.
Data rozpoczęcia od zaraz.

Obowiązki :
Do obowiązków należeć będzie pomoc w przygotowywaniu dań zgodnie z ustalonymi recepturami przy jednoczesnym przestrzeganiu standardów .

Wymagania

Wymagania:
- wykształcenie kierunkowe
- doświadczenie w pracy w branży gastronomicznej
- znajomość jednego z języków (angielski, niemiecki lub niderlandzki) mile widziana
- aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna
- umiejętność pracy w zespole
- dobra organizacja pracy własnej

Oferujemy

Oferujemy:
- umowę o pracę
- ubezpieczenie
- zakwaterowanie
- opiekę polskiego koordynatora.