Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Ostrzeszów
    (63-500)

Praca na stanowisku Dyrektor Operacyjny

Opis działalności firmy

Firma Business Bridge Group Sp. z o.o. jest profesjonalną agencją rekrutacyjną. Współpracujemy z firmami w zakresie poszukiwania najlepszych specjalistów i menedżerów na terenie całej Polski i UE, dbając przy tym o zapewnienie satysfakcjonującej pracy kandydatom.

Dyrektor Operacyjny
Ostrzeszów

Opis stanowiska

Firma Business Bridge Group jest profesjonalną agencją rekrutacyjną. Współpracujemy z firmami w zakresie poszukiwania i zatrudniania najlepszych specjalistów i menedżerów na terenie całej Polski i UE, dbając przy tym o zapewnienie satysfakcjonującej pracy kandydatom.

Obecnie poszukujemy dla naszego klienta – wiodącego producenta w branży meblowej – osoby do pracy, na stanowisku:

DYREKTOR OPERACYJNY

Miejsce pracy: okolice Oleśnicy/Ostrzeszowa

Twoje zadania na tym stanowisku pracy:

  • ścisła współpraca z Zarządem przy współtworzeniu oraz pełnieniu nadzoru nad wdrożeniem krótko i długoterminowych strategii operacyjnych w obszarze procesów planowania i zarządzania zapasami, logistyki, transportu i obsługi zamówień,

  • planowanie, nadzorowanie oraz rozliczanie z wykonanych zadań poszczególnych działów,

  • kontrola i optymalizacja procesów a także wdrażanie projektów optymalizacyjnych związanych z ciągłym doskonaleniem procesów w zakresie jakości i efektywności kosztowej i operacyjnej,

  • nadzorowanie poziomu realizacji zdefiniowanych wskaźników efektywności (KPI),

  • zarządzanie podległym zespołem pracowników – szczególnie rozwijanie kompetencji zespołu oraz motywowanie,

  • operacyjne zarządzanie spółką we wyżej wymienionych obszarach.

Wymagania

Poszukujemy właśnie Ciebie, jeśli:

  • posiadasz wykształcenie wyższe techniczne, logistyczne lub ekonomiczne,

  • masz co najmniej 7-letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym wyższego szczebla w obszarze planowania i zarządzania zapasami oraz logistyką,

  • zdobyłeś oświadczenie zawodowe w branży meblarskiej,

  • znasz dobrze język angielski,

  • posiadasz wysoko rozwinięte kompetencje managerskie z zakresu zarządzania dużymi zespołami pracowników,

  • potrafisz skutecznie motywować pracowników do działania,

  • cechują Cię: zdolności organizacyjne, kreatywne rozwiązywanie pojawiających się wyzwań, a także doświadczenie w praktycznym wykorzystywaniu nowoczesnych metod i narzędzi zarządzania.

Oferujemy

Pracodawca oferuje:

  • ciekawą pracę i wyzwania w środowisku firmy produkcyjnej w branży meblowej,

  • możliwość prowadzenia interesujących projektów,

  • atrakcyjne warunki finansowe,

  • możliwość realizowania swoich ambicji zawodowych poprzez pracę na kluczowym stanowisku w dużej organizacji,

  • stabilne zatrudnienie w dużej, dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • niezbędne narzędzia pracy.