Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Szczecin
    (70-001)

Praca na stanowisku Komisjoner

Szczecin

, EuroJob24 Sp. z o.o.

Komisjoner
Szczecin

Opis stanowiska

Firma EuroJob24 zlokalizowana w Gorzowie Wielkopolskim zatrudni Komisjonerów do pracy na magazynie KIK, w okolicy Hamm.

Warunkiem koniecznym jest co najmniej 3 miesięczny staż pracy na ww. stanowiskach.
Do zadań pracownika będzie należało:
- kompletowanie zamówień pod wysyłkę,

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:
- doświadczenia w pracy na magazynie,
- gotowości do szybkiego wyjazdu,
- mile widziane osoby z samochodem.

Oferujemy

Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o polską umowę o pracę,
- zakwaterowanie,
- atrakcyjne warunki finansowe,
- stałe, stabilne zatrudnienie.

Do swojego CV proszę dołączyć następującą klauzulę :
,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r o ochronie danych osobowych(dz.u. z 2002 nr 101 poz. 926 z późn. zm)"