Branża

  • Transport / spedycja

Lokalizacje

  • Zabrze
    (41-800)

Praca na stanowisku KIEROWCA TIRA Niemcy (1f/pn/de)

Zabrze

, Agencja Pracy Koncepcja

KIEROWCA TIRA Niemcy (1f/pn/de)
Zabrze

Opis stanowiska

Agencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 10 lat.
Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1926. Oferujemy legalne zatrudnienie
u sprawdzonych pracodawców. Z nami podejmiesz dobrą pracę.

OBECNIE POSZUKUJEMY KANDYDATÓW DO PRACY NA STANOWISKU:

KIEROWCA TIRA

Miejsce pracy: Niemcy, Forchheim, Bawaria.

Obowiązki:

Transport ładunków High-Tech na terenie Niemiec na różnych trasach
Kontrola pojazdu przed każdym przejazdem
Zabezpieczenie ładunku przed i w trakcie transportu

Wymagania

Wymagania:

Komunikatywna znajomość języka niemieckiego, znajomość języka będzie weryfikowana podczas rozmowy telefonicznej
Prawo jazdy kat. CE
Niekaralność
Uprawnienia na wózek widłowy mile widziane

Oferujemy

Oferujemy:

Umowę o pracę z 6-miesięcznym okresem próbnym
Pracę na pełny etat plus nadgodziny
Wynagrodzenie: ok. 2200-2500 Euro/ brutto na miesiąc, plus dieta (wypłacana kwota netto)
Gratyfikacja bożonarodzeniowa
Zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę, odpłatne
Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne
Płatny urlop
Wszystkie świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec
Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych
Pomoc w uzyskaniu zasiłku na dzieci