Branża

  • Transport / spedycja

Lokalizacje

  • Grudziądz
    (86-300)

Praca na stanowisku Kierowca C+E

Grudziądz

, ACTIO HR

Kierowca C+E
Grudziądz

Opis stanowiska

Biuro Rekrutacji Pracowników ACTIO HR Sp. z o.o. dla Naszego Klienta - znanego producenta i dystrybutora wyrobów mięsnych - poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Cała UE

Obowiązki:
- Dostarczenie towaru do punktu docelowego wraz z rozładunkiem,
- Rozliczanie dokumentów przewozowych,
- Pełna odpowiedzialność za przewóz towaru,
- Odpowiedzialność za opakowania zwrotne,

Wymagania

Wymagania:
- Wykształcenia min. średnie,
- Min. 3- letnie doświadczenie na stanowisku kierowcy międzynarodowego (mile widziany chłodniczy)
- Prawo jazdy kat. C+E oraz karta kierowcy,
-Min. podstawowa znajomość j. angielskiego lub niemieckiego,
- Świadectwo kwalifikacji wraz z kursem na przewóz rzeczy,
- Aktualne badania psychotechniczne,

Oferujemy

Oferujemy:
- Wysokie wynagrodzenie wraz z systemami premiowymi,
- Telefon służbowy,
- Umowa o pracę,
- Pracę w znanej i dużej firmie.