Branża

  • Inżynieria / Technika / Jakość

Lokalizacje

  • Sieraków
    (64-410)

Praca na stanowisku Management Intern for Engineers

Sieraków

, SMART-HR

Opis działalności firmy

SMART-HR Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Management Intern for Engineers
Sieraków

Opis stanowiska

Smart-HR - Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Dla naszego Klienta – międzynarodowej firmy produkcyjnej, lidera w swojej dziedzinie, w związku z intensywnym rozwojem, poszukujemy osoby nastanowisko:

Miejsce pracy: Sieraków, woj. wielkopolskie

Osobę przyjętą do programu stażowego czeka:

  • Przez pierwszych kilka miesięcy udział w praktycznych szkoleniach w najważniejszych obszarach firmy,
  • Po okresie szkoleń rozpoczęcie realizacji zadań inżynierskich i projektów w docelowym dziale (Utrzymania Ruchu lub Produkcji), w tym możliwość udziału w kluczowych dla firmy projektach,
  • Po zakończeniu okresu wdrożenia kontynuacja pracy w firmie na samodzielnym stanowisku specjalistycznym lub kierowniczym niższego szczebla.

Wymagania

  • Ukończenia studiów technicznych (preferowani absolwenci Politechniki lub studenci ostatnich lat – mile widziany kierunek „Mechanika i budowa maszyn”),
  • Gotowości do pracy w pełnym wymiarze godzin,
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym (B2),
  • Dużej motywacji i chęci rozwoju zawodowego w kierunku lidera,
  • Samodzielności, proaktywnego działania, zdolności analitycznych.

Oferujemy

  • Udział w 12-miesięcznym programie stażowym,
  • Zatrudnienie na pełen etat na podstawie umowy o pracę,
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w renomowanej firmie i stania się specjalistą w swojej branży,
  • Indywidualny plan rozwoju w kierunku Eksperta lub Lidera po zakończeniu Programu stażowego,
  • Opiekę medyczną, dofinansowanie do karty Multisport, premie świąteczne.