Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Włocławek
    (87-800)

Praca na stanowisku Kosztorysant/ Doradca techniczno- handlowy (kotły)

Opis działalności firmy

Firma Business Bridge Group Sp. z o.o. jest profesjonalną agencją rekrutacyjną. Współpracujemy z firmami w zakresie poszukiwania najlepszych specjalistów i menedżerów na terenie całej Polski i UE, dbając przy tym o zapewnienie satysfakcjonującej pracy kandydatom.

Kosztorysant/ Doradca techniczno- handlowy (kotły)
Włocławek

Opis stanowiska

Firma Business Bridge Group Sp. z o.o. jest profesjonalną agencją rekrutacyjną. Współpracujemy z firmami w zakresie poszukiwania najlepszych specjalistów i menedżerów na terenie całej Polski i UE, dbając przy tym o zapewnienie satysfakcjonującej pracy kandydatom.

Obecnie poszukujemy dla naszego Klienta - generalnego przedstawiciela w Polsce, międzynarodowej firmy produkcyjnej, oferującego wysokiej jakości urządzenia do produkcji ciepłej wody użytkowej - osoby do pracy, na stanowisku:

Miejsce pracy: Włocławek i okolice

Twoje zadania na tym stanowisku pracy:

  • przygotowywanie dokumentacji techniczno- handlowych, wykonawczych i projektowych,
  • pozyskiwanie nowych oraz budowanie długotrwałych relacji z klientami (instalatorzy, biura projektowe), negocjowanie umów itp.,
  • wsparcie/doradztwo techniczne dla projektantów, handlowców z zakresu instalacji grzewczych (kotłów), a także organizowanie szkoleń informacyjnych w zakresie promowania produktów firmy,
  • sporządzanie kosztorysów w oparciu o przedmiary lub projekty,
  • zarządzanie dokumentacją techniczną i certyfikacją produktów,
  • kontrolowanie prac projektowych na poszczególnych etapach inwestycji ,
  • reprezentowanie firmy podczas wydarzeń branżowych (targi, spotkania z partnerami biznesowymi) itp.,
  • weryfikacja działań konkurencji pod względem produktów, cen, usług.

Wymagania

Poszukujemy właśnie Ciebie, jeśli:

  • posiadasz min. 2-letnie doświadczenie w sprzedaży urządzeń grzewczych,,
  • znasz branżę grzewczą na lokalnym rynku,
  • masz wykształcenie techniczne,
  • umiesz obsługiwać pakiet MS Office (Excel, PowerPoint),
  • umiejętnie nawiązujesz kontakty z klientami,
  • cechują Cię: wysoka kultura osobista, odpowiedzialność i motywacja do pracy,
  • znasz język angielski - atut dodatkowy,
  • masz prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

Pracodawca oferuje:

  • interesującą pracę w w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • atrakcyjny pakiet wynagrodzenia uzależniony od zaangażowania i osiąganych wyników,
  • narzędzia pracy (telefon, samochód - również do celów prywatnych),
  • dużą samodzielność,
  • ubezpieczenie grupowe.