Branża

  • Budownictwo

Oczekiwane wykształcenie

  • Podstawowe

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku elektryk monter

Warszawa

, instalpoltech

elektryk monter
Warszawa

Opis stanowiska

Poszukiwana osoba na stanowisko monter - elektryk, praca od zaraz
Do obowiązków będzie należało:
- montaż tras kablowych takich jak koryta kablowe, drabiny, rurki itp. według otrzymanych planów
- montaż instalacji elektrycznych na obiektach biurowych i magazynowych
- montaż lamp, włączników, gniazd 230V itp.
- praca w brygadzie elektryków na terenie Warszawy

- Umiejętność czytania planów i schematów elektrycznych
- Mile widziane uprawnienia SEP do 1 KV;
- Wymagane doświadczenie minimum 2 lata

Potrzebna osoba jako pomoc elektromontera, elektryka

Więcej informacji pod numerem telefonu

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani to prosimy o kontakt:

Wymagania

Oferujemy

Potrzebna także osoba jako pomoc elektromontera, elektryka

537-287-797