Branża

  • Administracja / Biuro

Oczekiwane wykształcenie

  • Magister

Lokalizacje

  • Częstochowa
    (42-200)

Praca na stanowisku Specjalista ds. Kadrowo-Płacowych

Częstochowa

, Lavoro Sp. z o.o.

Specjalista ds. Kadrowo-Płacowych
Częstochowa

Opis stanowiska

Firma Lavoro Sp. z o.o. (9603) poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:

SPECJALISTA DS. KADR I PŁAC

Miejsce pracy: Częstochowa

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

- obsługę kadrową i płacową pracowników w pełnym zakresie;

- ewidencję oraz rozliczanie czasu pracy

- naliczanie wynagrodzeń, zasiłków, składek ZUS, zaliczek na podatek dochodowy i innych świadczeń

- sporządzanie list wynagrodzeń dla pracowników i rozliczanie umów cywilnoprawnych;

- dokonywanie rozliczeń i sporządzanie deklaracji do ZUS, US, PFRON;

- sporządzanie rocznych deklaracji podatkowych dla pracowników

Wymagania

Nasze oczekiwania:

- doświadczenie na podobnym stanowisku;

- wykształcenie wyższe - mile widziane kierunkowe;

- bardzo dobra znajomość systemu Microsoft Office;

- doświadczenie w obsłudze programów kadrowo-płacowych (Optima, Płatnik);

- praktyczna znajomość przepisów z zakresu prawa pracy, zagadnień kadrowych i ubezpieczeń społecznych;

- chęć rozwoju;

- wysokie poczucie odpowiedzialności;

- dokładność i sumienność;

- orzeczenie o stopniu niepełnosprawności będzie atutem.

Oferujemy

Oferujemy:

- zatrudnienie w ramach umowy o pracę

- stabilność zatrudnienia w firmie działającej w branży HR;

- korzystne warunki zatrudnienia;

- miłą i przyjazną atmosferę w pracy;

- możliwość szkoleń i rozwoju.