Branża

  • Obsługa klienta / Call Center

Lokalizacje

  • Gdańsk
    (80-001)

Praca na stanowisku Konsultant Telefoniczny

Gdańsk

, Level Work

Konsultant Telefoniczny
Gdańsk

Opis stanowiska

  • telefoniczna sprzedaż produktów znanych marek do obecnych klientów firmy - ciepła baza
  • aktualizacja bazy naszych klientów
  • obsługa wniosków kredytowych zgodnie z procedurami wewnętrznymi firmy

Wymagania

Warunki pracy

  • atrakcyjna lokalizacja oraz przestronne miejsce pracy
  • amodzielne, własne, indywidualne stanowiska
  • praca w zgranych zespołach, miła atmosfera
  • szkolenia wstępne pod okiem doświadczonych trenerów
  • cykliczne szkolenia i wsparcie merytoryczne trenerów na każdym etapie pracy
  • rabaty pracownicze nawet do 50% na nasze produkty
  • realna możliwość rozwoju i awansu dla najlepszych

Oferujemy

  • gwarantowaną podstawę 18,3 brutto/h
  • realny do zrealizowania, motywujący system premiowy (w pierwszych 3 miesiącach na poziomie 1000-3000 zł brutto) oraz konkursy
  • przedłużenie współpracy po 4 miesiącach w oparciu o umowę o pracę bądź kontynuacja współpracy w oparciu o umowę zlecenie (jeżeli taka forma współpracy jest przez pracownika uznana za korzystniejszą)
  • praca od poniedziałku do piątku, w godzinach biurowych 9-17.
  • przy przedłużeniu współpracy w oparciu o umowę o pracę - karta Medicover oraz Multisport