Branża

  • Obsługa klienta / Call Center

Oczekiwane wykształcenie

  • Średnie

Lokalizacje

  • Warszawa (Praga-Południe)
    (03-971)

Praca na stanowisku Telemarketer_praca od zaraz

Warszawa (Praga-Południe)

, Mediaten Sp. z o.o.

Telemarketer_praca od zaraz

Opis stanowiska

Firma Mediaten Sp. z o.o. szuka kandydatów na stanowisko Konsultanta Telefonicznego.

Szukam osób kreatywnych, które nie boją się rozmawiać, wręcz przeciwnie mają dar przekonywania. Jeśli jesteś taką osobą CZEKAMY na Ciebie:)

Wymagania

Od Ciebie oczekujemy:

- zaangażowania,

- chęci rozwoju,

- dobrej znajomości obsługi komputera,

- nienagannej dykcji,

- jeśli masz doświadczenie w sprzedaży (będzie to dodatkowym atutem),

Oferujemy

My ze swojej strony oferujemy:

- pracę w młodym zespole,

- miłą atmosferę,

- opiekę trenera. jak również specjalistów, który pomogą osiągać zakładane rezultaty,

- stabilną pracę,

- możliwość zdobycia cennego doświadczenia,

- pracę od pon. do pt. w godz. 8-16,

- wynagrodzenie podstawowe

- dodatkowo motywujący system prowizyjny.

Czekamy na Twoje CV już dziś.

Zastrzegamy sobie kontakt tylko z wybranymi kandydatami.