Branża

  • Logistyka / Spedycja / Magazynowanie

Lokalizacje

  • Fulda
    (Niemcy)

Praca na stanowisku PAKOWANIE, NIEMCY – MIASTO FULDA

PAKOWANIE, NIEMCY – MIASTO FULDA
Fulda

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Niemcy- miasto Fulda
Rodzaj pracy: praca tymczasowa

Zadania na danym stanowisku:

  • Rozładunek i załadunek kontenerów rolkowych lub luźno załadowanych paczek, umieszczanie paczek na naszych urządzeniach do sortowania paczek (Podnoszenie ciężarów do maks. 31,5 kg)
  • Oszczędność miejsca przy układaniu opakowań w stosy dla optymalnego wykorzystania możliwości transportowych
  • Przestrzeganie przepisów dotyczących zabezpieczania ładunków

Wymagania

Wymagania, jakie stawiamy kandydatom:

  • Wykształcenie zawodowe: Bardzo mile widziane są również osoby z doświadczeniem
  • Doświadczenie zawodowe: nie, pracownicy są szkoleni / instruowani
  • Znajomość języków obcych: Niemiecki, A1
  • Prawo jazdy: Wymagane jest prawo jazdy kat. B, na miejscu jest samochód, który będzie dowoził pracowników
  • Samochód: Nie, samochód nie jest konieczny
  • Inne: Samochód jest zapewniony, aby dotrzeć do miejsca pracy z miejsca zakwaterowania
  • Rozładunek i załadunek kontenerów rolkowych lub luźno załadowanych paczek, umieszczanie paczek na urządzeniach do sortowania paczek (Podnoszenie ciężarów do maks. 31,5 kg)

Oferujemy

Osobie zatrudnionej oferujemy:

  • Miejsce pracy: Fulda / Niemcy
  • Rozpoczęcie pracy: od zaraz
  • Umowa o pracę jest ograniczona w czasie: ograniczona do okresu 2 lat
  • Okres próbny: 6 miesięcy
  • Godziny pracy: 40 godzin / Tydzień- możliwe nadgodziny
  • Gotowość do pracy zmianowej: 3 zmiany
  • Wynagrodzenie godzinowe / BRUTTO: od €10,50 w zależności od kwalifikacji
  • Dopłaty: €10,00 Netto za dzień roboczy / Boże Narodzenie, – dodatek świąteczny / dodatek za nadgodziny / 25% dodatek nocny / 50% niedziela, – dodatek świąteczny
  • Dni urlopowe: 25 dni
  • Zakwaterowanie: w pensjonacie lub kwaterze prywatnej na koszt pracownika za 10 Euro za dobę zlokalizowane w pobliżu miejsca pracy.
  • Opieka w języku niemieckim
  • Odzież robocza zapewniona przez pracodawcę.