Branża

  • Administracja / Biuro

Lokalizacje

  • Kędzierzyn-Koźle
    (47-200)

Praca na stanowisku KIEROWNIK BAZY GAZU PŁYNNEGO w wiodącej na rynku firmie z branży paliwowej

KIEROWNIK BAZY GAZU PŁYNNEGO w wiodącej na rynku firmie z branży paliwowej
Kędzierzyn-Koźle

Opis stanowiska

  • Nadzór nad prowadzanymi pracami związanymi z tworzeniem bazy
  • Pozyskiwanie dokumentacji urzędowej oraz niezbędnych zezwoleń
  • Nadzór nad obiegiem dokumentacji
  • Kontrola prac związanych z budową bazy
  • Nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem technicznym bazy
  • Kontrola przyjęcia i wydawania propanu
  • Zarządzanie personelem
  • Inne prace organizacyjne charakterystyczne dla ww. stanowiska

Wymagania

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku mile widziane
  • Wiedza na temat branży paliwowej
  • Zmysł techniczny
  • Dobra organizacja pracy
  • Wykształcenie minimum średnie z maturą, mile widziany kierunek techniczny
  • Znajomość obsługi komputera
  • Prawo jazdy kat. B (warunek konieczny)
  • Elastyczność, dyspozycyjność
  • Gotowość do pracy w niestandardowych godzinach

Oferujemy

  • Pracę w wiodącej na rynku firmie zajmującej się sprzedażą paliw płynnych
  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę na pełen etat
  • Szkolenia oraz możliwość uzyskania licencji
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz miłą atmosferę pracy