Branża

  • Produkcja

Oczekiwane wykształcenie

  • Podstawowe

Lokalizacje

  • Tychy
    (43-100)

Praca na stanowisku Pracownik produkcji

Pracownik produkcji
Tychy

Opis stanowiska

Masz doświadczenie na produkcji?
A może chcesz je zdobyć, próbując swoich sił w nowym zawodzie?
Jeśli poszukujesz pracy w Tychach wyślij nam swoje CV - skontaktujemy się z Tobą!

Poszukujemy osób do prostej pracy na produkcji polegającej na:
- montażu manualnym
- obsłudze maszyn
- kontroli jakości gotowej produkcji
- dbaniu o porządek na własnym stanowisku pracy

W ofercie będziemy mieć również stanowiska dla ELEKTRYKÓW i AUTOMATYKÓW!

Wymagania

Dodatkowym atutem będzie orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.

Oferujemy

Kandydatom proponujemy:
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- szybki i sprawny proces rekrutacji i zatrudnienia
- szkolenie na powierzanym stanowisku pracy
- pracę w systemie zmianowym w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku